28 Temmuz 2007 Cumartesi

Cumhuriyet mitingleri

Yarın Bugündür

Sevgili Uca Sizin televizyondan gördügünüz manzarada yer alanlar Optimistler, Laserler degildi aslinda, onlar YARINLARIMIZ dı bizim,
bugünden bize güven veren,
Gavur Izmir in günlük olaylara önem vermezmis gibi görünen rahat yasam tarzinin altinde gizlenen,yarin ,yeri ve zamani geldiginde gereken davranisi göstereceklerine olan inanclaridir, ve iste dün böyle bir gündü.
Görevini yapanlara tesekkür etmek gerekmez,
Sevgi ve saygilarimla.
Erkut Soysal
not.miting süresince yakinlarinda olmaga özen gösterdigim,yarinlarımızla ilgili cekimleri düzeltebilirsem, iletecegim.
selmau wrote:
Sevgili Soysal, Izmir Cumhuriyet Bulusmasini Ist.dan evde televizyondan takip ettim. Tandogan sonrasi televizyon kanallari bulusmalari daha fazla yayinlar oldu!:) Denizdeki manzara görülmege degerdi.
Orada Optimistler, Laserler gördüm bugün, Laik Cumhuriyetin simdiden önemini yasayan, paylasan gelecegimizin bekcileri olacak yelkenci kardeslerimizi, gencleri ve tüm yelkencileri. .. Tesekkürler Izmir, tesekkürler Izmirli deniz sevdalilari ve yelkencileri. Herkesi kutlamak gerek. Laik Cumhuriyetin pruvasi neta olsun... S&S Selma ---

Erkut Soysal wrote: > > Simurg inancini sergilemek ,bu denizler bizim,bu vatan bizim diyenlerle saat 10.00 da birlikte olabilmek onurunu yasamak icin Izmir körfezine yelken basiyor.
Erkut Soysal

Hiç yorum yok: